Loading...
 • dj vitamin svatba
 • svatba chomutov, hudba na svatbu
 • DJ na narozeniny České Budějovice

Energie, hudba, tanec a zábava

Svatební produkci, zábavu na svatbu a perfefektní program pro vás s velkou chutí roztáčím a ladím vás již 10 rokem

Svatební hudba, zábava na svatbě, dokonale vyladěný program v nejkrásnější den v životě. Specializuji se na realizace svateb, od moderování, hraní jako DJ na svatbu, ozvučení obřadu na jakémkoliv místě a tvorbě doprovodného programu vašeho dne. Svatební den dostává hudebně pestrý koncept, zábavu a tanec pro vás a vaše nejbližší. Nové trendy nebo klasika; záleží na vás co přesně si budete přát a jaký zvolíte scénář svatebního dne. Samozřejmě, pokud nebudete chtít další program, svatební hry a programové speciality a přejete si pouze svatební hudbu zahraji vám jako DJ na svatbu a vytvořím speciální hudební koktejl na míru nebo společně s vámi vybereme velmi pestrou programovou škálu. Vždy se nejlépe postarám se o vás a vaše skvělé hosty.

S velkou chutí pro vás realizuji svatby již 10 rokem, poskytuji vám ucelené informace, rozdávám vám podporu a servis a jsem pro vás velmi důležitý k vaší ruce jako konzultant na svatbu, poskytuji svatební materiály a programovou inspiraci, aby váš den byl ten NEJ.

„Projdu s vámi celý svatební den a poskytnu vám nezbytné informace, rady a svatební inspiraci. Domluvme si společnou nezávaznou prezentační schůzku, kde vám představím spektrum hudby, programu, zábavy a společně s vámi připravíme jedinečný scénář svatebního dne.“

Energie svatební hudby, skvělé zábavy, perfektní reference

 • Ozvučení a organizace obřadu (pomohu vám se sestavením hudby na obřad včetně oraganizace obřadu, pokud budete potřebovat), ozvučení obřadu na jakémkoliv místě.
 • Moderování a hudba po celý svatební den.
 • Ozvučení, podkres až večerní svatební zábavu.
 • Individuální možnosti programu, vyladěný program a zábava.
 • Hudba multižánrových možností, od klasiky po živé taneční mixy z mixážního pultu.
 • Hraji pro všechny generace.
 • Konzultace, informativní schůzky, individuální nabídky, celkový servis od A do Z.
 • Moderní trend zábavy, energie a dynamika na vaše akce.

Reference z portálu beremese.cz

aniaaaa_vila
Naši notoričtí nebaviči se myslím bavili:) i když naši hosté až na pár vyjímek moc netančili DJ Vitamín se neustále snažil všechny rozhýbat, volil super muziku, baječně celý večer odmoderoval.Klobouk dolů a nejlepší hodnocení. Děkujeme!
Anička a Martin, Svatba byla 21. června 2014 Břevnov, Region Praha
svatba Lnáře
Tohle nemohlo dopadnout jinak než na jedničku s hvězdičkou. Už při schůzce jsme z Víti byli nadšeni! Velký profesionál a člověk se srdíčkem na správném místě. Zahrál cokoliv jsme si přáli a velice pohotově a vtipně komentoval svatební zábavu. Víťa je prostě úžasný!
Lucka a Vláďa, Svatba byla 7. června 2014 Lnáře, Region Strakonice
Peta_stanik
Naprostá špička, nejlepší DJ, jakého jsme snad mohli vybrat. Všichni hosté si ho chválili. Prostě jednoznačně super. Výborná domluva, ochota. Za jedna s hvězdičkou!!
Peťa a Stáník, Svatba byla 29. srpna 2015 Klášterec nad Ohří, Region Chomutov
petra_lada_rohan_boat
Víťa byl skvělý, hrál přesně podle našich představ a všichni se dobře bavili. Moc mu děkujeme!
Petra a Laďa, Svatba byla v roce 2016 Rohan Boat, Praha
Zámek Berchtold, Monča a Ivo, hudba na svatbu Praha
Víťu vřele doporučujeme. Je to milý a naprosto spolehlivý člověk, se kterým jsme si rozumněli. Vyhověl všem našim přáním, nic nebyl problém, byl s námi celou svatbu – ozvučil nám obřad, hrál při obědě, odpoledne venku i při večerní zábavě, moderoval, prostě paráda. Navíc už dopředu sám přicházel s nápady, co by se ještě dalo udělat, ale vždy respektoval naše přání. Děkujeme.
Monika a Ivo, Svatba Monika a Ivo - Zámek Berchtold, Praha

Zajišťuji kompletní hudební a produkční služby

Ozvučení svatebního obřadu, hudba na svatební obřad

Zajišťuji kompletní zvukovou kulisu svatebního obřadu, přípravu hudby, úpravu a střih hudby, pokud budete potřebovat, načasování, vyladění zvukových stop. Ozvučení na svatební obřad připravuji s použitím nejmodernější profesionální techniky na jakémkoliv místě. Můžu vám být k ruce jako koordinátor a organizátor svatebního obřadu. Garantuji vám špičkové provedení a ozvučení hudby na svatební obřad.

DJ, hudební produkce, hudební scénář, váš playlist a pestrý koktejl muziky

DJ a hudební produkce na svatbení den. Hudba od 50´s let až po současnost, zahraniční nebo tuzemská tvorba, žánrový rozptyl, od klasiky po moderní hudební tvorbu až taneční mixy na svatební večer. Vytvořím vám hudebně pestrý koktejl. Dodávám hudbu pro cvičitelky aerobicu, vytvářím  skladbový mix pro několik rozhlasových stanic a spolupracuji s významnými umělci. Práce za mixážním pultem, práce v rozhlasovém studiu, za mikrofonem a tvorba klipů ve studiu při přípravě např. vašich skladeb pro svatební tanec. Starám se také o firemní večírky např. Kaufland, O2, Kooperativa, Hochtief, MND, Voženílek.

Moderování svatebního scénáře, svatební hry, speciální program

Moderování svatby, jedninečné zábavy, vašeho svatebního programu a speciálně vytvořeného scénáře. Můžeme samozřejmě zůstat jen o hudební režii nebo si zvolte pro vás a vaše hosty aktivní program, krásné svatební hry. Chci vám všem dodat Energii, Zábavu a Tanec.

Ozvučení, Zvuková technika na vaší svatbě

Ozvučení a osvětlení jsou nedílnou součástí svatby, proto musí tato technika být 100% a v profesionálním podání a charakteristice. Navrhnu vám nejlepší možnou variantu s variabilitou prostoru pro svatbu a vašemi požadavky. Používám nejmodernější trendy techniky. Tato technika se hodí jak do vnitřních prostor tak venkovní použití. Technika žádným způsobem neohrožuje hosty a malé děti.

Používám techniku značek s nejmodernějším zvukem a dynamikou (KV2 Audio, RCF, Harman/Kardon)

Na svatbě zajišťuji :

 • Ozvučení obřadu a všech komodit svatebního obřadu
 • Ozvučení a produkce svatební hostiny (podkresová hudba, mluvené slovo)
 • Ozvučení a osvětlení večerní zábavy

Osvětlení, světelná technika na vaší svatbě

Ozvučení a osvětlení jsou nedílnou součástí svatby, proto tato technika musí být 100% a v profesionálním podání a charakteristice. Světelnou techniku s Vámi zkonzultuji a vybereme společně nejlepší variantu. Někteří novomanželé volí pouze romantické podání svatby, někteří žádají dynamické barvy na večerní zábavu. Používám statické nebo dynamické provedení pro nejlepší efekt. Tato technika žádným způsobem neohrožuje hosty a malé děti.

Zajišťuji profesionálním způsobem nasvícení a osvětlení svatby.

 • Statické osvětlení v barvách svatby (RGB-W varianty)
 • Statické a dynamické osvětlení večerní zábavy
 • Osvětlení, které podpoří atmosféru

Inspirace pro vás, několik ukázek ze svatebního programu a scénáře

Přebalování panenky – miminka, úkol nejen pro ženicha

A je tu úkol pro ženicha. Po konzultacích společně se svědky tu máme krásný úkol pro ženicha. V době, kdy nejvíce vřela zábava se ženich musel postarat o předem připravenou panenku. A to nebylo vše, protože minko jsem přivezl v zapůjčeném kočáře.

Klíč ke štěstí

Skvělý úkol pro mistra mapy ženicha. Ženich musí před penzionem najít správné indícije a dostat se tak pro svůj vytoužený klíč.

Speciální dárek pro babičku na svatbě Báry a Jirky

Vymyslel jsem speciální dárek pro babičku, která nemohla být s novomanželi. Překvapení, které ji určitě potěšilo.

Skvělý program pro nejmenší hosty

Připravím pro vás vyjímečný program pro nejmenší hosty, pokud budete potřebovat. V době, kdy např. novomanželé pózují před fotografem nebo je ideální čas rozproudit zábavu pro děti.

Svatební balíčky: „Obsahy balíčků lze přizpůsobit, karaoke nebo fotoprezentační techniku můžete doobjednat pozdeji, jak budete potřebovat.“

Potřebujete-li pouze Ozvučení obřadu, nebo chcete celodenní kompletní servis nebo požadujete vystoupení kratší než je 6 hodin např. při kombinaci s kapelou nebo požadujete vystoupení více jak 6 hodin. Neváhejte se na mě obrátit. Připravím vám perfektní nabídku. Doporučuji osobní setkání, proto bych vás velmi rád pozval na prezentační a informativní schůzku, kde vám představím pestrý svatební scénář. Těším se na vás.

1) BASIC – základní svatební balíček (6 hodin)

„Základní svatební balíček obsahuje kompletní servis na svatbu (pro 5 až 150 hostů) ozvučení, osvětlení, moderování a hudební produkci. Možnost sestavení a koordinace programu, moderování svatebních her, vytvoření speciálního scénáře vašeho dne. Jde o čistý čas produkce, instalace techniky se do času produkce nepočítá. Instalace trvá dle potřeby a náročnosti aplikace. Záleží jen na vás, kdy budete chtít ukončit produkci, balíček produkce je možné prodloužit samozřejmě až na místě.“

 • DJ, Hudební produkce a moderování na 6 hodin
 • Prvotřídní zvuková technika (KV2 audio, RCF, SENNHEISER, AKG,  PIONEER) – technika neomezuje hosty a neohrožuje malé děti
 • Světelná technika (statické a dynamické nasvícení, RGB LED efekty) světelná technika pro vnitřní a venkovní prostory, kompletní světelný park na vystoupení, klasiku, romantiku nebo večerní světelnou svatební párty
 • Hudba se skládá se zahraniční a tuzemské tvorby od 50 let do 21. století, nejlepší hity
 • CD kvalita
 • Sestavení svatebního programu, originální soutěže, svatební hry
 • Přehrávače a mix PIONEER
 • Bezdrátové mikrofony AKG, SENNHEISER nejvyšší kvality

Cena balíčku: 7 500 Kč

(ceny jsou konečné, nejsem plátce DPH)

2) CLASSIC – balíček s Karaoke Show a projekční technikou (6 hodin)

„Klasický svatební balíček obsahuje kompletní servis na svatbu (pro 5 až 150 hostů) ozvučení, osvětlení, moderování a hudební produkci. Možnost sestavení a koordinace programu, moderování svatebních her + audio-vizuální techniku (Projektor s plátnem nebo LED TV) pro použití na Karaoke nebo svatební fotoslideshow. Jde o čistý čas produkce, instalace techniky se do času produkce nepočítá. Instalace trvá dle potřeby a náročnosti aplikace. Záleží jen na vás, kdy budete chtít ukončit produkci, balíček produkce je možné prodloužit samozřejmě až na místě.“

 • DJ, Hudební produkce a moderování na 6 hodin
 • Prvotřídní zvuková technika (KV2 audio, RCF, SENNHEISER, AKG,  PIONEER) – technika neomezuje hosty a neohrožuje malé děti
 • Světelná technika (statické a dynamické nasvícení, RGB LED efekty) světelná technika pro vnitřní a venkovní prostory, kompletní světelný park na vystoupení, klasiku, romantiku nebo partyefekt (podrobnosti na smluvené schůzce)
 • Hudba se skládá se zahraniční a tuzemské tvorby od 50 let do 21. století, nejlepší hity
 • CD kvalita
 • Sestavení svatebního programu, originální soutěže, svatební hry
 • Přehrávače a mix PIONEER
 • Bezdrátový mikrofon AKG, SENNHEISER
 • Karaoke Show
 • Video projekce s plátnem nebo LED TV
 • Fotoslideshow během svatebnní hostiny nebo večerní zábavy
 • Vytvoření svatební prezentace z fotek
 • Možnost využít Videodiskotéku

Cena balíčku: 8 900  Kč

(ceny jsou konečné, nejsem plátce DPH)

Svatební realizace, příspěvky a novinky ze svateb

Svatba Lucka a Pavel, Cítov, Neratovice

Aktuálně, Blog, Svatby, TOP výběr|

Svatba Lucka a Pavel, Cítov, Neratovice Kompletní zajištění hudby, zábavy, programu Svatba Cítov, Neratovice, Kralupy nad Vltavou    

Svatba Baru a Martin, Penzion Nový rybník

Aktuálně, Blog, Penzion Nový rybník, Svatby, TOP výběr|

Svatba Baru a Martin, Penzion Nový rybník Kompletní zajištění hudby, zábavy, programu, včetně ozvučení obřadu na svatbě Báry a Martina Svatba Penzion Nový Rybník obořiště [...]

Svatba Kačka a Zdenda, Samota u houpacího koně

Aktuálně, Blog, Samota u houpacího koně, Svatby, TOP výběr|

Svatba Kačka a Zdenda, Samota u houpacího koně Kompletní zajištění hudby, zábavy, programu, včetně ozvučení obřadu na svatbě Kačky a Zdendy, Samota u houpacího koně [...]

Svatba Lucie a Jiří, Volyně – Hotel Ostrovec

Aktuálně, Blog, Nezařazené, Svatby|

Svatba Lucie a Jiří, Volyně - Hotel Ostrovec Kompletní zajištění hudby, programu a zábavy pro Lucii a Jirku v Hotelu Ostrovec ve Volyni Svatba Volyně, [...]

Svatba Míša a Jirka, Penzion Spálený mlýn Praha

Aktuálně, Blog, Svatby, TOP výběr|

Svatba Míša a Jirka, Penzion Spálený mlýn Praha Kompletní zajištění hudby, zábavy, programu na svatbě Míši a Jirky Svatba Penzion Spálený mlýn Paha

Svatba Markét a Prokop, Pivovar Kostelec (Černokostelecký pivovar)

Aktuálně, Blog, Svatby, TOP výběr|

Svatba Markét a Prokop, Pivovar Kostelec (Černokostelecký pivovar) Kompletní zajištění hudby, zábavy, programu na svatbě v Černokosteleckém pivovaru. Svatba Pivovar Kostelec

Svatba Lucie a Klema, Restaurace Holi

Aktuálně, Blog, Svatby|

Svatba Lucie a Klema, Restaurace Holi Kompletní zajištění hudby, zábavy, programu  svatbě Luci a Klema v restauraci Holi  

Svatba Nikol a Jožo, Olšina Lipno

Aktuálně, Blog, Svatby, TOP výběr|

Svatba Nikol a Jožo, Olšina Lipno Kompletní zajištění hudby, zábavy, programu  svatbě Nikol a Joži na Lipně. Svatba Lipno, Olšina    

Svatba Lucka a Vláďa, Škvorecký Dvůr

Aktuálně, Blog, Svatby, TOP výběr|

Svatba Lucka a Vláďa, Škvorecký Dvůr Kompletní zajištění hudby, zábavy, programu včetně realizace ozvučení obřadu na svatbě Lucky a Vláďi Svatba Škvorecký Dvůr Foto: Jan [...]

Svatba Bára a Martin – Hospoda „na statku“ Pole u Kadova

Blog, Svatby, TOP výběr|

Svatba Bára a Martin - Hospoda "na statku" Pole u Kadova Kompletní zajištění hudby, zábavy, programu na svatbě Báry a Martina Ozvučení obřadu na zahradě [...]

Svatba Markét a Juan – Hotel International Praha

Aktuálně, Blog, Svatby, TOP výběr|

Svatba Markét a Juan - Hotel International Praha Kompletní zajištění hudby, zábavy, programu na svatbě Markét a Juana v Hotelu Internation Praha foto: Lenka Seničová

Svatba Bára a Franta, Purkmistr Plzeň

Aktuálně, Blog, Svatby, TOP výběr|

Svatba Bára a Franta, Purkmistr Plzeň Energie, hudba, tanec a zábava na svatbě Báry a Franty v Hotelu Purkmistr Plzeň  

Kontaktovat

DJ Vitamin * dodá na Vaše akce Energii, Zábavu a Tanec *

Zeptejte se mě nyní po emailu, zavolejte nebo se sejdeme osobně. Připravuji pro vás nezávazné konzultační a informativní schůzky k hudbě, programu a zábavě, tak aby jste získali ucelené informace, podporu a servis a měli perfektní přehled. Nejčastěji se společně setkáváme : Praha, Plzeň, Chomutov, České Budějovice, Písek, Hradec Králové. Zajedu za vámi na místa, kde se svatba bude konat a osobně probereme program, hudbu, zábavu a celkový design akce.
Kontaktovat