• dj vitamin svatba
  • svatba chomutov, hudba na svatbu
  • DJ na narozeniny České Budějovice

Energie, hudba, tanec a zábava

Svatební produkci, zábavu na svatbu a perfefektní program pro vás s velkou chutí roztáčím a ladím vás již 10 rokem

Svatební hudba, zábava na svatbě, dokonale vyladěný program v nejkrásnější den v životě. Specializuji se na realizace svateb, od moderování, hraní jako DJ na svatbu, ozvučení obřadu na jakémkoliv místě a tvorbě doprovodného programu vašeho dne. Svatební den dostává hudebně pestrý koncept, zábavu a tanec pro vás a vaše nejbližší. Nové trendy nebo klasika; záleží na vás co přesně si budete přát a jaký zvolíte scénář svatebního dne. Samozřejmě, pokud nebudete chtít další program, svatební hry a programové speciality a přejete si pouze svatební hudbu zahraji vám jako DJ na svatbu a vytvořím speciální hudební koktejl na míru nebo společně s vámi vybereme velmi pestrou programovou škálu. Vždy se nejlépe postarám se o vás a vaše skvělé hosty.

S velkou chutí pro vás realizuji svatby již 10 rokem, poskytuji vám ucelené informace, rozdávám vám podporu a servis a jsem pro vás velmi důležitý k vaší ruce jako konzultant na svatbu, poskytuji svatební materiály a programovou inspiraci, aby váš den byl ten NEJ.

„Projdu s vámi celý svatební den a poskytnu vám nezbytné informace, rady a svatební inspiraci. Domluvme si společnou nezávaznou prezentační schůzku, kde vám představím spektrum hudby, programu, zábavy a společně s vámi připravíme jedinečný scénář svatebního dne.“

Energie svatební hudby, skvělé zábavy, perfektní reference

  • Ozvučení a organizace obřadu (pomohu vám se sestavením hudby na obřad včetně oraganizace obřadu, pokud budete potřebovat), ozvučení obřadu na jakémkoliv místě.
  • Moderování a hudba po celý svatební den.
  • Ozvučení, podkres až večerní svatební zábavu.
  • Individuální možnosti programu, vyladěný program a zábava.
  • Hudba multižánrových možností, od klasiky po živé taneční mixy z mixážního pultu.
  • Hraji pro všechny generace.
  • Konzultace, informativní schůzky, individuální nabídky, celkový servis od A do Z.
  • Moderní trend zábavy, energie a dynamika na vaše akce.

Reference z portálu beremese.cz

aniaaaa_vila
Naši notoričtí nebaviči se myslím bavili:) i když naši hosté až na pár vyjímek moc netančili DJ Vitamín se neustále snažil všechny rozhýbat, volil super muziku, baječně celý večer odmoderoval.Klobouk dolů a nejlepší hodnocení. Děkujeme!
Anička a Martin, Svatba byla 21. června 2014 Břevnov, Region Praha
svatba Lnáře
Tohle nemohlo dopadnout jinak než na jedničku s hvězdičkou. Už při schůzce jsme z Víti byli nadšeni! Velký profesionál a člověk se srdíčkem na správném místě. Zahrál cokoliv jsme si přáli a velice pohotově a vtipně komentoval svatební zábavu. Víťa je prostě úžasný!
Lucka a Vláďa, Svatba byla 7. června 2014 Lnáře, Region Strakonice
Peta_stanik
Naprostá špička, nejlepší DJ, jakého jsme snad mohli vybrat. Všichni hosté si ho chválili. Prostě jednoznačně super. Výborná domluva, ochota. Za jedna s hvězdičkou!!
Peťa a Stáník, Svatba byla 29. srpna 2015 Klášterec nad Ohří, Region Chomutov
petra_lada_rohan_boat
Víťa byl skvělý, hrál přesně podle našich představ a všichni se dobře bavili. Moc mu děkujeme!
Petra a Laďa, Svatba byla v roce 2016 Rohan Boat, Praha
Zámek Berchtold, Monča a Ivo, hudba na svatbu Praha
Víťu vřele doporučujeme. Je to milý a naprosto spolehlivý člověk, se kterým jsme si rozumněli. Vyhověl všem našim přáním, nic nebyl problém, byl s námi celou svatbu – ozvučil nám obřad, hrál při obědě, odpoledne venku i při večerní zábavě, moderoval, prostě paráda. Navíc už dopředu sám přicházel s nápady, co by se ještě dalo udělat, ale vždy respektoval naše přání. Děkujeme.
Monika a Ivo, Svatba Monika a Ivo - Zámek Berchtold, Praha