Hudba, zábava a program nejen pro děti

Energie, spektrum skvělé zábavy a hudby nejen dětské karnevaly a maškarní plesy. Dovezu vám hudbu a zábavu včetně dětských soutěží, zajišťuji moderování na karneval, mikuláškou zábavu, maškarní ples, dětský karneval nebo dětskou diskotéku. Připravuji pro vás halloweenské párty nebo dětské oslavy.

„Projdu s vámi program na celý den a poskytnu vám nezbytné informace, rady a programovou inspiraci. Domluvme si společnou prezentační schůzku, kde vám vyložím jak na skvělý dětský den, program a zábavu nejen pro děti.

Udávám tempo hudby a zábavy

  • Koordinace a příprava her a soutěží.
  • Moderování a hudební produkce po celý den.
  • Profesionální digitální zvuková a světelná aparatura.
  • Individuální možnosti programu. Poradím vám a zajistím pro vás.
  • Hudba multižánrových možností, speciální dětský playlist.
  • Hudební režie pro vaše nejmenší.
  • Konzultace, informativní schůzky, individuální nabídky, celkový servis od A do Z.
  • Moderní trend zábavy, energie a dynamika na vaše akce.

Reference z portálu beremese.cz

Naši notoričtí nebaviči se myslím bavili:) i když naši hosté až na pár vyjímek moc netančili DJ Vitamín se neustále snažil všechny rozhýbat, volil super muziku, baječně celý večer odmoderoval.Klobouk dolů a nejlepší hodnocení. Děkujeme!
aninaaa, beremese.cz
„Víťu vřele doporučujeme. Je to milý a naprosto spolehlivý člověk, se kterým jsme si rozumněli. Vyhověl všem našim přáním, nic nebyl problém, byl s námi celou svatbu – ozvučil nám obřad, hrál při obědě, odpoledne venku i při večerní zábavě, moderoval, prostě paráda. Navíc už dopředu sám přicházel s nápady, co by se ještě dalo udělat, ale vždy respektoval naše přání. Děkujeme.“
Monika a Ivo, beremese.cz

Kompletní servis na vaše dětské akce

DJ, hudební produkce, hudební scénář a skvělá hudba od karnevalů, maškarních zábav až po akce na základních školách

DJ a hudební produkce pro ty nejmenší. Dodávám hudbu např. pro cvičitelky aerobicu, několik rozhlasových stanic a spolupracuji s umělci.

Vítězslav Bílý

Moderování maškarního plesu nebo dětské akce, oslavy a dětskéhu dnu

Vyberte si zábavu do vašeho dětského programu. Připravím pro vás vyjímečný program včetně soutěží a zábavy. Chci vám všem dodat Energii, Zábavu a Tanec.

Ozvučení, Zvuková technika na vašem maškarním plese pro děti

Ozvučení a osvětlení jsou nedílnou součástí každé akce, proto i na dětských akcí vyžadujte profesionální techniku. Vyvarujete se tak komplikací, kter